KKK

Kes või mis on ARTiK?

ARTiK on Eesti inimestel ja ideedel põhinev ettevõtmine, kelle eesmärk on inspireerida kvaliteetset tegevust nii iseseisvalt kui kogu perega, edendades seejuures Eesti kunsti ja intelligentset elustiili.

Miks ja kuidas ARTiK tekkis?

Palun lugege meie kohta lähemalt https://artik.ee/meist/.

Milliseid tooteid ARTiK pakub?

ARTiKu tooteportfelli moodustavad seinale riputatavad kunstiteemalised pusled. Hetkel on saadaval kunstnik Navitrolla seerias 13 maaliteost, mis moodustavad mitmekülgse valiku igale tundele. Tutvu meie tootevalikuga https://artik.ee/. Tutvu kunstniku ja tema töödega laiemalt tema veebilehel https://navitrolla.ee/.

ARTiK otsib aktiivselt uusi huvitavaid ja andekaid inimesi, kellega koostööd teha. Kirjuta meile info@artik.ee.

Mida ARTiKu tootepakend sisaldab?

Iga ARTiK pusle tootepakend sisaldab:

1x pusle 430x150mm, 140 osa.
1x kokkuvolditav raam (valikus on sügav must, india kollane ja basaltsinine).
1x poster.
1x flaier juhistega.

Pakendi mõõdud: Ø 80mm, h 400mm.
Pakendi kaal: 320g.

Millest on ARTiKu tootepakend ja selle sisu tehtud?

ARTiKu tootedisaini puhul on lähtutud põhimõttest: mida vähem plastikut seda parem. Plastiku täielik vältimine on tänapäeval tõsine väljakutse ning me oleme uhked, et ARTiKu pusled on pakendatud tugevast kartongist torudesse, mille ainsad plastikosad on toru otstes olevad tihedalt suletud korgid. Tootepakendis sisalduv pusle ei ole pakendatud eraldi kilesse, vaid pakkepaberisse. Tänu valitud materjalidele valdab meid ARTiKu tooteid käega katsudes koduselt õdus tunne.

Kuidas on ARTiK pusled valmistatud?

ARTiK pusled on unikaalsed. Meie pusle vorm on valmistatud eritellimusena USAs (Eestis on vastav ekspertiis puudulik), vastava spetsialisti käsitööna. Sellest tulenevalt on ARTiK puslede formaat ja tükikeste kujud omased ainult meile. Tänu unikaalsele vormile valmivad ARTiK pusled Eesti trükikojas stantsimise teel, mis tagab tunduvalt parema lõpptulemuse, kui sublimatsioonitehnikaga kuumutatud masstoodetud pusled. ARTiK pusled on väärikad, originaalsed ja kvaliteetsed ning ostes meie tooteid, saad sa ainulaadse puslekogemuse.

Kõik ARTiK tooted on sertifitseeritud CE-märgisega, mis kinnitab, et toodet on hinnatud ning see vastab Euroopa Majanduspiirkonna keskkonnakaitse-, tervise- ja ohutusnõuetele.

Kuidas kujuneb toote hind?

ARTiKu tootedisain on olnud peenekoeline teekond ning toote hinnastamisel on võetud arvesse selle käsitöölist olemust, piiratud mahte, kunstniku honorari, tehnilist dokumentatsiooni ja sertifitseerimist, materjale, trükikoja, veebi-, panga jms jooksvaid kulusid, kehtestatud makse ning ARTiK loojate intellektuaalset ja ajalist panust.

Kuidas toimub ostmine ja kohaletoimetamine?

Palun lugege selle kohta lähemalt https://artik.ee/uld-ja-ostutingimused/.

Kuidas tagastada toodet?

Palun lugege selle kohta lähemalt https://artik.ee/tagastamine/.

Minu puslega on probleem, mida teha?

Me kuulame Teie kõik mõtted ja tagasiside meie puslede kohta. Küsimuste, probleemide jms korral palun kontakteeruge meiega info@artik.ee ning me vastame Teile esimesel võimalusel!

Kuidas panustada ARTiK tegevusse?

Kui Teile meeldivad meie tooted ja ideed mida levitame, siis rõõmustab meid üle kõige, kui te kirjutate meile ning jagate oma mõtteid. Eriti tänuväärt on ka sotsiaalmeedias enda puslekogemuse jagamine lisades #artikpuzzles. Jätke meile Facebooki arvustus või rääkige meist oma sõbrale. Lahendame koos puslesid ning võtame kaasaegse maailma reklaamide, uudiste, kiirmoe ja tähelepanutööstuse ülekülluse vahelt väikeste, aga kindlate sammudega aega iseendale ja oma lähedastele.

ARTiK Puzzles tiim